Tíšek99

Jaké vegetariánské jídlo vám víc chutná?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem vegetarián/ka

Vegetariánka?Nik­dy,nikdy,nikdy!Ří­zeček,to je moje!

Další odpovědi
ReHu

Nejsem vegetarián/ka

A ovoce a zelenina i těstoviny.

briketka10

Šmakoun,sója,kuskus,těstoviny,luštěniny

Těstoviny, rýži nesmím, luštěniny občas, sójové maso vařím na několik způsobů, šmakoun kupuju uzený a kuskus si dělám místo přílohy, ovoce a zeleninu jím též, ale vegetariánka nejsem, jen si tak někdy prostě uvařím, chutná mi to..Není nad pořádný kus prorostlé krkovičky !

Terryle

Nejsem vegetarián/ka

…ale sója, kuskus, těstoviny, luštěniny. Ovoce nemusím vůbec a zeleninu do sebe rvu silou vůle, protože vím, že bych měla.

kropitko

Nejsem vegetarián/ka

Ale ovoce a zeleninu mám ráda. Sója, těstoviny a luštěniny máme v jídelníčku, ale není nad masíčko,,mňam,,,

venkovan

Ovoce a zelenina

Ale jen upravené přes žaludek třeba prasátka

rosinka

Ovoce a zelenina

Trošku nevychytané možnosti odpovědí, jsou přece i jiné možnosti pro vegetariány a do ankety možnosti ještě tři.

Jikra

Nejsem vegetarián/ka

Meropa

Ovoce a zelenina