savyla

Jaké věci se učí v angličtině v 1.třídě?

Bratr ted bude nastupovat jako druhák do školy kde mají hned od první třídy angličtinu a v předchozí angličtinu vůbec neměli.Vím to protože už tam také rok chodím.Nevíte co se tam tak učí?Jako myslím složky-jako dům,zvířata,poz­dravy nebo třeba jak se máš atd.
Děkuju chtěla bych to s bráchou dohnat at toho na něj pak není moc.

Nejlepší odpověď
SonsyMite

Barvy, zvířata, čísla a později věty jako: „já mám kočku“, „on má psa“…

Další odpovědi
Lorrien

Souhlasím se SonsyMite …A ještě doplním… začněte s abecedou a trénujte spelling (hláskování), pak ho můžete naučit jednoduchou básničku jako:
Bread and butter,
honey and jam.
Are you hungry??
Yes, I am. :D

love, Loe

Efchen

Ano,souhlasím s obouma…
zvířata,pocity,čle­ny rodiny,nábytek,bar­vy,…a pak krátké věty..

vvj

Nejdůležitější je tam správná výslovnost ,slovní zásoba a základní slovesa

auluk

U nás se angličtina učila tedy až od třetí třídy ale myslím že členové rodiny tedy alespoň máma,tta,děda,ba­bička,bratr a sestra.Pak možná barvy a čísla do dvanácti
Doplňuji:
opravuji ne tta ale táta