franku

Jaké webové stránky by jste mi doporučili k seznámení s partnerkou?Bez­platné!

Doplňuji:
Hledám partnerku pro život,né jen úlet z reality

Nejlepší odpověď
Hamon

Vydrž, prťka, vydrž! Jen co dodělam ty moje, najdeš si ji hned :)
To přece záleží na tom, co od toho očekáváš. Podle toho bych volil příslušně orientované stránky – např. hledat slečnu na tvrdé sádlo máslo na seznamce na serveru pěstitelů zeleniny nebude to pravé ořechové…

Další odpovědi
Melkor

Co máte s těma webovýma seznamkama? Jdi ven a tam nějakou klofni.

anonym

Partnerku „pro život“ hledej v reálném životě – na webu je to ´marný´…
😉
http://vtipy.ne­troof.eu/data/i­mages/topiaci-sa-informatik.gif

bolak

amateri.cz jsou třeba bezplatný