briketka10

Jaké Vám přišlo dorovnání důchodu není – li to tajné ?? Děkuji

Já dnes obdržela obálku a usmálo se na mě 26,–Kč
Doplňuji:
podle tabulek johany56

se předali neberu ani šestku, aby
nechtěli poměrnou část vrátit 😁

Nejlepší odpověď
johana 56

Mimo úsměvu přidávám tabulku,která pozvedne životní úroveň důchodců v příštím roce.

http://www.fi­nestrino.cz/va­lorizace-duchodu-1-1-2014
Doplňuji:
Tak ještě jednu

http://www.na­seduchody.cz/va­lorizace-duchodu.htm

Základ je pro výpočet všech důchodů stejný,procentní část podle odpracovaných let.

Další odpovědi
Děda Louda

To zas bude vožralejch! Záchytky budou praskat ve švech, až se naplní náhle zbohatnuvšími důchodci.
Doplňuji:
To jirkajirka: Samozřejmě i mezi námi důchodci se najdou někteří nerozumní. Já narozdíl od nich ale nebudu nečekané příjmy prolévat hrdlem, nýbrž investuji do nákupu nemovitostí a ochrany deštných pralesů.

redy

Babča minulej tejden a 36kč
říkala že škoda papíru :DD

marci1

Gratuluji a co s tím budete dělat ? Hlavní je zdraví. Doufejme, že důchodcům přidají ještě v červenci 2014, jak slibují. 🙂

Jikra

Já bral dneska důchod a ani ťuk. To bude až od ledna, né. A ani žádný úřední patent nedorazil. Však je to taky k nám z Prahy lán světa, takovejch dobrejch 35km. Kdoví jestli to do 16.1. snaživý a silně vytížený uředník vůbec stihne.
I když vyjímečně bude dřít jako kůň, přeci jen nás důchodců je jako much.

anonym

Tak to už můžeš investovat do akcií, st. dluhopisů apod.

jirkajirka

Dědo loudo proč pomlouváš důchodce? Tomu sám nemůžeš věřit.Nebo podle sebe soudím tebe?
Doplňuji:
Loudo na tobě se to stáří ale podepsalo.

honza19hk

zatím v důchodu nejsem.

briketka10

honza19hk

Honzíku,
abyses vůbec nějakého důchodu
v tomto státě a s tímto zřízením
dožil..

briketka10

Hmm,
tabulka, ale nesedí, protože minulej
rok mi přidali 96.- Kč to budou chtít
asi taky zpětně vrátit, kde já ty prachy
vemu ☹

johana 56

Celkově by to mohlo sedět.Základ loni zvyšovali o 60.- Kč +0,90 % procentní složky,která se počítá z výdělku a odpracovaných let (to už je vysoká matematika).Kon­krétní částka každé složky musí být uvedena na oznámení o zvýšení.Na tom nejnovějším tedy 10+16=26.Při nejhorším pošlu dvě velká nalení TP,))

johana 56

Omlouvám se,v druhém odkazu je rovněž tabulka.Zkusím vložit znovu

http://www.na­seduchody.cz/va­lorizace-duchodu.html

briketka10

není to ani na velký balení hajzlpapíru 😁

annas

Můžeš se za takovou sumu"rozjet na Vánoce.:-))

johana 56

Třeba na hory nebo k moři..:-)

briketka10

jo, kdyby Johanko aspoň
napadl sníh bylo by to
zdarma 😁

briketka10

😁