pršut

jaké vajčka snáší zvířata

já mam takovou knihu a v té mam úkol
Doplňuji:
jaké barvy ??????????

Nejlepší odpověď
www

Počínaje bezbarvými, přes bílou až po černou. Velmi často různobarvé.
Studium
Doplňuji:
Sorry, mělo být „různobarvá“.
Barva vajíček je převážně přizpůsobena prostředí tak, aby byla vajíčka nenápadná. Jsou ale i určité výjimky, zase ale z jiných hledisek.

Další odpovědi
Funna

zvířata obvykle snáší vajíčka vejčitého tvaru…
Doplňuji:
v mnoha barevných mutacích (ale takovou jednoduchou blbost si můžeš najít i sám)
podívej se na obrázky .. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vejce

Anuket

Hledej na internetu, ne? My nemůžeme vědět, které vajíčka, kterého zvířete hledáš. 😁

Drap

Zaleží na tom , které zvíře myslíš. Ze savců snáší vajíčka ptakopyskové a ježury, dále potom plazi, a spousta ptáků. Slepice snáší vajíčka převážně bílá nebo nahnědlá. Vajíčka ostatních ptáků mají celou řadu barev.