kablik

Jaké umělé sladidlo do DIA marmelád?

Odpovědi
Deli

Dobrou zkušenost mám s želír.přípravkem od Dr.Oetkera.

klob1

Nejlépe žádné,ale pokud to musí být.Tak Myslím,že Sorbit,co byl teď nevím červený nebo hnědý.Tak ten nejvíce si babička chválila,jinak byli ostatní nic moc.
Když se nedá žádné sladidlo,tak je to nejlepší.Jinak ten sorbit,když už.Jen to je od ní,jinak třeba někdo má něco lepšího odzkoušeného.nevím ona si ze všech chválila tento.

mosoj

Sukralozu.