Jaké typy a druhy virů nemají on-line antiviry (např. od Esetu) šanci najít?

Nejlepší odpověď
arygnoc

vytvořit takovej virus (nebo trojana) není až tak fakt fakt těžký.

značí se vyznat v dírach woken.

Další odpovědi
DDarent

pochybuju, že ti je tady někdo bude vypisovat, protože jich je FAKT FAKT hodně, ale vytvořit takovej vir je taky FAKT FAKT těžký.....

Skalda

Konkretne u ESET je to velmi nesnadne. Ma velmi vydarenou heurestiku. Tzn detekci jeste nerozpoznanych viru. Podezrele chovani, kus kodu prevzaty z jine haveti.