procsy122

Jaké tužky jsou vhodné na kreslení portrétu ?

Začala jsem kreslit a docela mě to chytlo ,kreslím tím co mám a to je nedostačující proto bych si ráda pořídila i třeba nějakou sadu na kreslení černo-bílých portrétů nejlépe něco cenově dostupného

Nejlepší odpověď
da ny

V papírnictví poradí, prodávají se i jednotlivé kusy. Až si vyzkoušíte, čím se Vám dobře kreslí, zakupte sadu.
Tužky č. 1, 2 (preferuji kohinoor), pastel nebo uhel je na portréty skvělý.

Další odpovědi
www

Řekl bych, že kreslící uhlové, více zde:
Doplňuji:
Než do papírnictví bych šel do uměleckých potřeb už jen z předpokladu, že prodavač by tam měl vědět o malování více, než v klasických školních potřebách, což jsou papírnictví.
Názor

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Kres­ba+uhel+tu%C5%BE­ky+k%C4%8D&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Vacalvojil

Ořezané

anonym

potřebuješ víc tužek, každá je na něco jiného, takže bych doporučila od každé tvrdosti jednu, dvě, vygoogli si něco jako „kreslení tužkou“