Samarak

Jaké třmeny – kwik out nebo kloubové?

Budu pořizovat nové třmeny k sedlu. Je mi jasné, že Kwik out jsou bezpečnější, ale upřímně řečeno, přijdou mi dost drahé. Jak jsou na tom kloubové. Máte s nimi někdo zkušenost? Díky za radu:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Kvalitní značkové kloubové třmeny jsou mnohdy i dražší než kwik outy. Přikláním se
ke kloubovým..Tyto třmeny jsou osvedčené, bezpečné, vic rozšířené a navic prijemné pro kotnik tim, jak tlumi nárazy nejen pri skoku…

Další odpovědi
VMF

Mně se osvědčily nejvíce kloubové, zatím mě vždy zachránily, zkoušela jsme i kwik out, ale stalo se mi, že se mi při parkuru odeply sami od sebe, proto dávám přednost kloubovým