Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

Jaké tři věci by jste si vzaly na opuštěný tropický ostrov?

já asi sekerku, síť na ryby a folii na výrobu vody z mořské.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, anonym před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Hm, původně sem chtěl napsat něco inteligentního, ale pak sem čirou nááááhodou (často to nedělám) zavítal do diskuze…a když sem si přečet, že bych měl ztroskotat krom s -iv- ještě s tamtěma dvěma… musím s tebou LůcoDůcoPůco naprosto souhlasit.

Sekyrka, síť a fólie by mi na takovém ostrově doktora moreaua jistě šikly..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

opalovací krém, knížku a žvýkačku :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Já bych si vzal svou manželku a ta by se o všechno postarala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Psa, plavky a foťák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jachtu, krém na opalování a brýle proti slunci. Když teploučko, tak si ho užít, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VanEgg

Knížku ,jídlo (pití) ,loď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

plachtu,lovecký nůž a proviant.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

asi sveho partnera,on uz bude vedet,co delat.ale šeptla bych mu tu filtraci na vodu a hooooodne sirek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Veci ? : ja bych si vzala : ocko, doktora a bolaka .. ( to mam jistotu, ze bych se ani po 10 letech nenudila ) !
:) -iv-

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv. nějak jste zapomněla na jjídlo. Napadlo mně, že bych je potají v noci dovážela.. Hádejte, komu? Přidala bych novinky z Odpovědí. . Aby nedošlo k omylu, poznávací znamení: = hvizd píšťalky a heslo: Kerberus. 🙂

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jeee , an ! to heslo kdyby doktor nahodou uslysel, tak by si myslel, ze ho provazi nocni mura ! :)
.. a jidlo a infa z odpovedi s bolakem uvitame … :)
diiky .. -iv-

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv, bolak s vámi nechce držet partu, co jste mu provedla. 🙂

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ale o -iv- ani tak nejde, tu bysme stejně hned první den snědli…

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. vy se nezdate .., ale vy jste pekne chytrej !
vy jste si umel vypocitat s tou vasi Pithagoriadou , ze ze me bude nejvic zradla .. !! -iv-

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

s pytáhoriádou to tentokrát nemělo nic společnýho…

..a nebylo to zas tak složitý, stačilo najít vrchlík…a potom už jen použít vzorec na výpočet objemu koule ;)

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… :)) ja vam dam !!
.. ale alespon vite, proc si musim vzdycky 2 letenky !
:( clovek aby vydelaval jenom na ne !

P.S. co to je ten vrchlik ? strycka googla neznam .. ani tady tu cervenou listu ..

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ty to taky nevíš?! já taky ne! tak už se mě na to neptej, budem dělat že to víme oba a oba budem vypadat chytře..jako dva vzdělancí!!!

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

by sme si mohli vymyslet nejakej titul ! …, aby to melo grady … ( ale nevim co jsou ty grady ) !

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

řekni Dr.Áždilovi, ten prej je na vymejšlení titulů machr nevídanej…

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Nezapomeňte prosím přibalit pár prázdných lahví,blok a tužku na vzkazy (-iv- nepíše,že si bere PC).Aby alespoň pomocí vodní pošty mohla být s námi.Děkuji.

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. uz mam Johanko nakoupeno a sbaleno .. ! zitra po obede odjizdim.. pojedu nejdrive sama – omrknout ten ostrov a za 14 dni dam vedet ! .. doufam, ze tu bude klid a budu vas moct pak vsechny pochvalit ! .. a kdyz myslim vsechny, tak vsechny ! :) .. pak budu i ja hodna a uz ne zakerna .., uz se mi ta role samotne nelibi .. :(

  • iv-

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv-

Škoda,že balíte tak narychlo,právě jsem dopekla škvarkové koláčky.Nevím,zda je máte ráda a ani vnitřní pošta už by je nestihla doručit.Vraťte se ve zdraví a s humoren.

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. mnam mnam .. ty uz jsem nejedla straaaasne dlouho :) ja je neumim .. :(
johanko, a vy by jste mi sem nenapsala ( uplne ale " jako " pro blbecka .. jak se delaji ? Vas recept ?
:) diky. -iv-

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv-

Omlouvám se za zpoždění,mé iglů teprve nyní opustili poslední milovníci koláčků,snad to po dovolené objevíte.

300 g hladké mouky
150 g škvarků (pomleté nebo nasekané )
80 g sádla
20 g droždí
1 vece
mezi prsty černého mletého pepře,sůšpetka soli
mléko dle potřeby

Mouku,droždí,sůl,pepř a vajíčko vypracujeme s přidáním mléka na vláčné těsto,které necháme asi půl hodiny kynout.Přidáme škvarky a sádlo,spojíme a těsto třikrát rozválíme a přeložíme (jako listové).Z 1/2 cm vysokého plátu potom vykrajujeme malé koláčky,které potřeme vajíčkem,necháme ještě zhruba 10 minut kynout a ve středně vyhřáté troubě upečeme do zlatova.Dobrou­ chuť.

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek