Jaké topení do zimní zahrady?

Dobrý den, nevíme jaké topení zvolit do zimní zahrady.prosím, kdo má již toto vyřešeno a mohl by nám touto cestou poradit a tedy pomoci.Záleží nám i na vzhledu, nejenom na ceně.Již nyní předem děkuji za rady. Věrka

Nejlepší odpověď
tom004

Možností je dost. Mimo jiné záleží na tom co v té zahradě máte,jestli a jak dlouho se tam zdržujete,mys­lím,jestli ji využíváte i k posezení atd. Máte na výběr například klasické,plyno­vé,z el. sítě,pomocí solárních panelů, atd. Ale to co se mi nejvíce líbí na Vaší otázce je,že jí položíte jako „anonym“, a potom se podepíšete. Dost originální. Přeji hezký večer. 🙂

Další odpovědi
elektrikář

Pokud na to stačí kotel připojit tam radiátor.Dají se použít topné el.kabely.

dědapetr

http://www.alu­systems.cz/to­peni_v_zimni_zah­rade_2.html
http://www.bydleni-iq.cz/temata/okna-dvere-vrata-zimni-zahrady/zimni-zahrada-k-solarnimu-pritapeni/
zkoukni

tuCZek

Dobré řešení by mohlo být i Trombeho stěna.
Je toho na netu dost-tady jen příklad

Zdroj: http://www.envic-sdruzeni.cz/ak­tuality/aktua­lity-obsah/trombeho-stena-zakladni-informace.htm

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

rodu

Dobrý den, předpokládám, že Vaše zimní zahrada je celá prosklená a že máte v domě (bytě) ústřední topení. Potom bych Vám doporučoval napojit se na stávající rozvody a použít radiátory Koratherm horizontal. Ty se upevňují pomocí stojánkovách konzol na podlahu. Jsou i v růzých barevných provedeních. Více na www.korado.cz

rizoletka

Dobrý večer, my teda topení v zim. zahradě máme již nějaký pátek, ale to neznamená, že není moderní.Máme krásné bílé nízké radiátory.Pěkně zapadnou do celého prostředí zim. zahrady.Podlahovka není moc vhodná i když by nebyla vidět.Tyhle radiátory jsou pěkný.Zjistím detaily,teď je takhle z hlavy nevím.Používají se třeba i v kancelářích­.Hlavně jsou pěkné a vymyšlené snad i do zim. zahrad.