bolak

Jaké to tu bylo v počátcích? (na odpovedi.cz)

Byli tu spory? Hádalo se? Jak vypadal web oproti dnešku? Kolik vás tu je úplně od zrodu, kdo odešel a proč?

Nejlepší odpověď
quentos

jsem tady od konce roku 2009, tehdy, myslím si, server ještě nejel tak dlouho. To si píš, že se hádalo – o něco tedy míň, jelikož nás bylo míň (to je ale dedukce, tu si musím pochválit). Za tu dobu mnoho uživatelů odešlo z vlastní vůle (neunesli občasné napětí, které se, jak už tomu v podobných komunitách bejvá, občas vytvoří) , jeden, ač oblíbený a užitečně radící, byl vyhozen pro své neustálé sexuální narážky. Jmenovat nebudu, to by nebylo fér.
Doplňuji:
*piš

Další odpovědi
Drap

Možná že všichni původní už odešli.