Avatar uživatele
anonym

Jaké to je se probudit po narkóze?

To je jako se probudit po „opici“, kdy jsem vypil „celý sortiment“ hospody ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LACOSTA

Přesně tak.Záleží na tom jak silnou narkozu dostaneš.Já měl velice lehkou a po probuzení se mi fakt hrozně motala hlava a měl sem žízen pak sem normálně usnul a zase sem se vzbudil…Potom bylo vše v pořádku :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Tak já dopadl asi nejlíp. Naštvaně jsem koukal do stropu a říkal si, kdy už konečně začnou s operací a pak jsem zjistil, že jsem se právě probudil po operaci. Bez následků. Po opici, to radši ani nechci vzpomínat. Ta bolest hlavy a sucho v krku, no jedině česnečka. Tu jsem si zase v nemocnici nemohl dát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ondrej01

Zní to divně, ale já mám tenhle pocit, když jste tak ospalí že neudržíte víčka, rád. Jinak je to OK, já se hrozně motal a nemohl pít, potom klídek po probuzení. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to snad ne… nevypila jsem nikdy celý sortiment

ale po narkoze jsem měla vždy velké sucho v ústech a nesměla jsem pít to bylo špatné- jen mi otírali rty , a někomu bývá na zvracení / mně naštěstí ne/ byla jsem unavená stále se mi zavíraly oči

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Mně to nepřišlo jako po „opici“.
prostě jsem se vzbudila, hlad neměla, trochu se napila a znovu usnula. Pak se probudila, po už trochu delší chvíli znovu usnula a pak už to bylo OK.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

tak já se cítila vždy dobře, vadilo mi, že nemůžu jen pít, velký hlad, ale to mi sestra jen jednou ždímala mokrý tamponky do pusy a pak super, přestavovala se celá nemocnice, dospělí děti dohromady, o berlích celá zelená jsem mašírovala hrát karty s mužskejma..večer jídlo a dobrý..6× mi nic nebylo..jo a u slepáku jsem se probudila na lehátku, když mě oblíkali ve 12 to jsem byla celá oranžová a uspávali tou maskou fuj tajbl, v tý době jsem sem moc dobře necítila..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

Já narkózu snáším dobře a nikdy mě nepřišlo že bych se právě probudil po velké pařbě.
Každopádně na narkoze se mě nejvíc líbí to usínání, nejlepší pod „maskou“. Když jsem dostával léky na usnutí do žíly není to ono 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na mne mluvil andělský hlas, potom jsem viděl oči modré jako nebe nad rozsáhlými lesy (ne jako nad průmyslovou zónou) a okolo zářily zlaté vlasy jako slunce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stela

Probuzení po narkoze je ruzné.Záleží taky na druhu operace,jak ste dlouho na sále,jak je silná narkoza.Mám 6 operací za sebou a musím říct,že pokaždé to bylo jiné.Ale žádnej strach.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek