Jaké to je se probudit po narkóze?

To je jako se probudit po „opici“, kdy jsem vypil „celý sortiment“ hospody ?

Nejlepší odpověď
LACOSTA

Přesně tak.Záleží na tom jak silnou narkozu dostaneš.Já měl velice lehkou a po probuzení se mi fakt hrozně motala hlava a měl sem žízen pak sem normálně usnul a zase sem se vzbudil…Potom bylo vše v pořádku :)

Další odpovědi
Mapel

Tak já dopadl asi nejlíp. Naštvaně jsem koukal do stropu a říkal si, kdy už konečně začnou s operací a pak jsem zjistil, že jsem se právě probudil po operaci. Bez následků. Po opici, to radši ani nechci vzpomínat. Ta bolest hlavy a sucho v krku, no jedině česnečka. Tu jsem si zase v nemocnici nemohl dát.

Ondrej01

Zní to divně, ale já mám tenhle pocit, když jste tak ospalí že neudržíte víčka, rád. Jinak je to OK, já se hrozně motal a nemohl pít, potom klídek po probuzení. :)

hanulka11

to snad ne… nevypila jsem nikdy celý sortiment

ale po narkoze jsem měla vždy velké sucho v ústech a nesměla jsem pít to bylo špatné- jen mi otírali rty , a někomu bývá na zvracení / mně naštěstí ne/ byla jsem unavená stále se mi zavíraly oči

terry

Mně to nepřišlo jako po „opici“.
prostě jsem se vzbudila, hlad neměla, trochu se napila a znovu usnula. Pak se probudila, po už trochu delší chvíli znovu usnula a pak už to bylo OK.

briketka10

tak já se cítila vždy dobře, vadilo mi, že nemůžu jen pít, velký hlad, ale to mi sestra jen jednou ždímala mokrý tamponky do pusy a pak super, přestavovala se celá nemocnice, dospělí děti dohromady, o berlích celá zelená jsem mašírovala hrát karty s mužskejma..večer jídlo a dobrý..6× mi nic nebylo..jo a u slepáku jsem se probudila na lehátku, když mě oblíkali ve 12 to jsem byla celá oranžová a uspávali tou maskou fuj tajbl, v tý době jsem sem moc dobře necítila..

SINGO

Já narkózu snáším dobře a nikdy mě nepřišlo že bych se právě probudil po velké pařbě.
Každopádně na narkoze se mě nejvíc líbí to usínání, nejlepší pod „maskou“. Když jsem dostával léky na usnutí do žíly není to ono 🙂.

venkovan

Na mne mluvil andělský hlas, potom jsem viděl oči modré jako nebe nad rozsáhlými lesy (ne jako nad průmyslovou zónou) a okolo zářily zlaté vlasy jako slunce.

stela

Probuzení po narkoze je ruzné.Záleží taky na druhu operace,jak ste dlouho na sále,jak je silná narkoza.Mám 6 operací za sebou a musím říct,že pokaždé to bylo jiné.Ale žádnej strach.