Pokročilý

Jaké to bylo poprvé?

Bylo to hvězdné nebe rozkoší nebo peklo? Dokázali byste se o tom zmínit nebo vám to připadá jako tabu?
Doplňuji:
Bubco - 1. Zkoušel jsem to a ne jednou
2. Tabu je to možná pro ty, kteří sem nic nepíší. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

byla o šest let starší; bylo to krásné (prý pro oba - od nikoho se nikdy předtím nedočkala tolika něhy), jen ta láska tomu chyběla (jednalo se o úlet s upřímnou, poněkud nadrženou kamarádkou, které to chybělo a které ke ztrátě zábran stačilo se mnou přátelsky popít). Nejenže bych se o tom dokázal zmínit, napsal jsem o tom dokonce povídku, která u čtenářů měla velice kladnou odezvu - řvali u ní smíchy a chválili... ;{) je součástí mého blogu.

www.anglista.bloguje.cz

Další odpovědi:

Zlatý

Docela to ušlo, ale s věkem je to čím dál lepší...

Bronzový

poprve ani peklo, ani raj :) rozpacita sranda s pro me neutralnim zaverem a pocitem. hlavne ze jsem toho dotycneho mela rada a sex se mi nezhnusil nejakym neprijemnym zazitkem. je asi celkem prirozene ze u holky je to otazka casu a zkusenosti, nez to dotahne do toho nebe...
;-)

Stříbrný

Bylo to hvězdné nebe rozkoší.A bez jakéhokoli tabu.

Peklo pekloucí.To byl žert.Zkus a uvidíš.Tabu? Proč tabu? Ale nesdělitelné nejde sdělit.

Bronzový

Ještě že to bylo jen jednou,už bych to neopakovala.Ale co bylo bylo!

Stříbrný

Byla to žena o patnact roku starsi,bylo to super.

Bronzový

Pro mě to tabu není. Nevidím na tom nic špatného ani divného...

Poprvé to bylo spíš opravdu to tzv. odpanění. Nebylo to ani o ničem. A taky teda fakt nic moc. Šup šup a bylo to. A já jsem docela ráda. Nejvíc mě dojímají takové ty řeči o zeleném věnečku, že by ho měl dostat ten pravý. Ano, mít to prvně s tím, koho člověk miluje, ale poprvé to zas tak příjemný není, teda aspoň pro holku. Spíš jde o to, o to konečně přijít. Ale to je jenom podle mého názoru. Až teprve později jsem přišla na to, o čem to vlastně je. Ale napoprvé to fakt nebylo.

Pokročilý

Quentosy, jaky máš blog? To bych si přečetl

Zdroj: infant.blog.cz

Pokročilý

U mě to bylo dost rychlé, protože se vrátil domu její tatínek. Takže první dojem jsem měl z jejího otce. Po druhé už to bylo lepší, to bylo v přírodě, ale na neštěstí byla alergická na pyl, takže mě skoro neviděla. Až na potřetí to bylo bez vnějších problémů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.