ten který je

Jaké tipy baterií se používají v digitálních fotorámečcích?

Máte někdo nějaký fotorámeček na baterie?Můžete poradit?Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
hanulka11

My jsme kupovali rámeček se stojánkem , který slouží zároveň jako nabíječka. Vydrží cca 2 h nabitý, takže si prohlídneš spoustu fotografií.

Michal Kole

Někkolik let starý NiCd , nový Lion

mosoj

Fotorámečkům s interní baterií se říká digitální album. Mají Li on AKU. Mají ale krátkou dobu prohlížení a pro prohlížení fotografií nízkou rozlišovací schopnost.
Na trhu je zcela vytlačují tablety. Měl jsem digitální album INTENSO, ale procesor vůbec nezvládal nahrání většího množství fotografií a potom jejich prohlížení. Tak jsem ho vrátil.
Nyní pasu po nějakém lacinějším tabletu se solidním rozlišení a dobrým podsvícením. Zatím se mně nejvíc z těch lacinějších pozdává PRESTIGIO.