Karol73

Jaké téma ročníkové práce zvolit, když jsem na veterině?

Dobrý den, prosím vás vůbec nevím jaké téma na ročníkovou práci. Jsem na veterině. Kdyby jste mi tady nějaká napsali byla bych moc ráda, pak bych si třeba vybrala nebo bych vzala podobné či by mě něco napadlo. Moc děkuji.

Odpovědi
Krakis

Jsem sice laik,ale asi o nějaké zvířecí chorobě,né? Nebo chovu,množení,tré­nování,využití či chování v přírodě,instin­ktech.
Hezké téma by bylo třeba dvoření nebo námluvy zvířat.Viděl jsem nějaký dokument a bylo to moc pěkný.Lidi by se mohli ještě hodně učit…

pitomlak

Jak se páří například bojovky.