Anka1597

Jaké tance se učí při prvních hodinách v tanečních?

Myslím tím 1. – 3. hodinu. Nebo na co si vzpomínáte, že jste se učili vy? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Odpovědi
Damiana

Jako první se obvykle učí blues, protože je nejjednodušší, tak aby se tanečníci trochu navnadili, že to není zas taková dřina, a že jim to jde.:-)
Pak se obvykle zařazuje walz, valčík, polka. Z latiny pak cha-cha a teprve pak složitejší jive. Snadná je i samba a salza. Foxtrot, quickstep, tango jsou již složitější tance, rumba je nádherná a slowfox bývá označován za nejtěžší tanec (je hodně náročný na rytmus, ladnost pohybu, počítání a celkovou souhru partnerů).