Daniel16

Jaké tablety jsou nejhorší?

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš-li opravdu objektivní porovnání, podívej se na dnešní Černé ovce na ČT1 v 17:40 (ve spolupráci se zkušebnou D testu).

Další odpovědi
Krakis

Pokud myslíš prášky,tak všechny bez kterých neumřeš… 🙂

Reezo

To se nedá říct, který je nejhorší ani který je nejlepší. Je jasné, že by každý propagoval svou značku. Vyber si tablet podle potřeby ne podle značky. Já osobně neuznávám Apple, protože je to zbytečně předražené a lidi stejně jsou ochotný platit takové nelidské peníze… Mám zkušenost pouze s tabletem od Asusu a nemám s tím problém, jsem spokojen.