Elile

Jaké svatební šaty?

Prosím o rady :) Postava – normální :)Jde mi pouze o šaty, ne o doplňky. Díky

  1. http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty/francisco-reli/audrey/
  2. http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty/francisco-reli/maja/
  3. http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty/l-xxl-a-tehotenske/sylva-tehotenske/

Nejlepší odpověď
Drap

Ty prostřední

Další odpovědi
Damiana

Jsem také pro ty druhé. Jsou dole takové hezky rozevláté. 🙂

venkovan

To by také chtělo vidět tu postavu která bude v šatech schována.
3 bych bral v případě, že potomek bude „předčasně narozen“ a jinak jedničku.
Nicméně – pokud bych do toho mohl mluvit – šaty si nechat ušít,třeba méně načinčané, svatbu bych udělal po širým nebem, třeba u táboráku a potom stačí trochu obyčejné oblečení.
Podstata je o dobré zábavě svatebčanů. Okázalost bych s klidem nechal někde pro módní časopisy a místo oblečení a super super hostiny bych vzal výlet třeba do And, Polynésie, Zéland apod.

juie

1. nebo 2. kéž bych mohla jít za družičku..:'( :DDD Ne ja vim je to vase svatba ja se omlouvam…

Lucijej

Mě se také líbí ty druhé… a ten klobouk je fakt šmrncovní ;o)

Nikkol

Ty druhé jsou moc pěkné.

aramah

Ty první,takové měla moje holčička.
A vypadala nádherně:)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Fantassia

Vy se tady baavíte o těch San Patrick?

Habušenka

Ano, přesně o těch, co si myslíš ty? :)

Fantassia

Popravdě si vůbec nemyslím, že by nebyly v módě nebo tak něco. To moc v obchodech ale není co?

Habušenka

Já jsem byla v Praze v salonu DDModels. Tam je právě mají, ale družičce ani mamce se moc nelíbí.

Fantassia

A zkoušela jsi i nějaké jiné? Chce to asi vyzkoušet více typů a né na sílu hned brát ty první. Co říkali paní z toho salonu? Poradily ti nějak? :)

Moonka47

Nejsou v módě? To není pravda, náhodou jsou moc hezké! :) a moderní si taky myslím, že jsou!

Annafive

Souhlasím s Monkou a taky si myslím, že jsou moderní a velice elegantní!

Habušenka

Už jsem si je byla právě zkoušet, ale trošku mě odrazují, kvůli tomu, že už to není v módě a já si teda osobně myslím něco jiného :(

Moonka47

Styl je hezký, ale záleží jakou postavu máš ty a jak ti budou sedět ;)

Habušenka

Ahoj líbí se Vám tenhle typ šatu? http://files.saty-svatebni.cz/200002307-b66acb7612-public/IMG_3300­.jpg???