Avatar uživatele
Michal Kole

Jaké svaly mám v zádech od ramen do pasu, že mě tam pořád něco bolí? Doktorky se ptát nechci dostal bych vynadáno.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, briketka10, anonym před 4194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

To máš z toho vysedávání u počítače.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Bolet tě mohou proto, že nemáš vypěstované žádné svaly, ani zádové, ani břišní, které s tím úzce souvisí. Takže začni posilovat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

http://www.e-kulturistika.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2006090003
pořádně si ty svaly můžeš prohlídnout tady ahoj :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nič nepomôže lepšie tým svalom ako ich používať, prechádzka, šport, výborné je aj plávanie – posiluje rovnomerne všetky svaly,
Pri sadení za počítačom, občas úklo na stranu, polootočka trupom, kmitanie rukami, krútenie hlavou (svojou a len v medziach krčných stavcov) a iné cviky pre PCmaniakov.
Hýbať sa, hýbať sa, hybať sa – najlepší liek na svalstvo. Doporučuje 10 z 10 svalov.
Doplňuji:
PS. bolesť chrbta nemusí byť len záležitosť svalov, môže ísť o nedostatočné prekrvovane, zlá práca dýchacích orgánov, zlé sedenie a podobne.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ochablá záda od vysedávání u pc – svalstvo si musíš vypracovat cvičením – také je potřeba kvalitní polohovací židle
takže se občas sseber a aspoň se jdi projít ven, protáhnout tělo , zacvičit si doma – vím ,že bys nikam nešel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Nejsem odborník na svaly, tak Ti je nepojmenuji, ale pohyb by to chtělo. Jak často chodíš ven na procházky nebo si zacvičíš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Michale, nechci tě teda strašit (bůh chraň!)..ale klidně by to taky mohla být hřbetní ploutev http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Plou­tev
Ono to máš jako s neštovicema a tak – v čím mladším věku si tím projdeš, tím hladší průběh, víš. Kdybys ten oploutvovací proces absolvoval už během prenatálního vývoje, dneska by z tebe byl švarný KoleKapr a měl bys vystaráno.. Jenomže ty už seš velkej kluk, navíc docela citlivej a s nízkým prahem bolestivost jak koukám…no počítej s tím, že jestli se moje diagnóza ukáže býti pravdivou, ještě si pěkně užiješ.. Podle příznaků bych tipla, že zatím je ta ploutev furt ještě ve fázi rašení (schválně si šáhni tam kamsi pod lopatky..cejtíš tam už něco? Jde tam už nahmatat nějaký výrůstek?). Ta potvora se prostě chce za každou cenu prodrat na povrch, to holt bolí..a ještě bude bolet..jako čert, na to se připrav. No nedej bože aby to byla ta vícečetná oddělená hřbetka, jak píšou na Wiki… to bys byl teda chuďátko tuplovaný :((

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Začni konečně plavat – chce to pořádně posilovat, jinak se za chvíli nehneš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

barnajka: jj, je to jako první zoubky..

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

A když třeba andělovi rostou křídla, myslíš že ho to taky bolí?
Znám jednu paní,..přelaskavá to dáma, jemná citlivá duše,..no prostě anděl jak říkám…ale ty křídla furt nikde.
Asi ji to povýšení do andělskýho stavu teprv čeká, tak se bojím, aby pak nějak netrpěla nebo tak něco, víš :((

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

myslíš ocko?

hele, když už sme tu tak slezlí v michalově otázce, víš že sem byl kvůli němu dneska na nervy?

No fakt, včera tady totiž pustil do éteru tuhle votázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-bych-mel-lepsi-znamky-kdyby-se-mi-ucitelky-a-ucitele-venovali-individualne-nez-celkove-kolektivialne no a dneska… v půl šestý ráno, vracím se domů, poslouchám rádio a najednou slyším jak hlásej ve zprávách, že v rakovníku nějakej mladík pobodal učitelku…a říkám si a kurva, přišli sme o michala :"(

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Néé, tož to já su klidná – nic takovýho mi Michal neudělal… Má přece zodpovědnost za ufounka; kdo by se mu o něj postaral, kdyby šel Mišu sedět? :))

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

touha pomstít se je někdy mnohem silnější než přátelství s dvoumetrovou plyšovou hračkou…

„Matouš 5:38“

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

V Matoušovi se píše něco o plyšácích, jo? Mám si to vyhledat?! :))

Na jedno ale zapomínáš..a nebo to tvé kamenné srce není schopno chápat: ufounek přece není jen tak nějakej plyšák!!
A ten vztah mezi ním a Miškou…jak to můžeš nazývat přátelstvím, ty…týýý… necito necítící nechápavej! :P Šak sám Mišu se tu ze svých citů vyznal a povídal, že má ufounka rád jako kdyby to byl jeho brácha…
Ty svýho bráchu rád nemáš, že takový krásný a nežný sourozenecký cit nejseš štont pochopit???
Jestli ne, pak jsi teda u mě nadobro skončil – se studeným čumákem já si nemám co říct, promiň :'(((

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=QtvwttEP­se0

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Tak teda jó, nó – i když seš ten necita necitlivej, tak já ti to odpouštím..
A ten konec odvolávám, samozřejmě – tím bych stejnak největší škodu utrpěla já. Kde jinde bych se tak nasmála než tady a s tou tvou bláznivou maličkostí :D

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to máš asi pravdu, jediněéééé.......že by sis najmula vietnamce kterej by tě za 50 korun na hodinu lochtal na patě..

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

A vzal by ten vietnamec takovej džob? Víš o někom?
…ať to s tebou zase můžu (s)koncovat :))

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jednoho vietnamce bych ti tam do tišnova poslal, bude mi trochu podobnej a bude si držet koutky očí a tahat je do stran, ale tím nenech zmást…

jo, a těch padesát korun chceš keš, a nebo ti je má poslat na účet?

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Bolaku, bolaku,
ako vás také niečo mohlo o Michalovi napadnúť, čím by bodal, keď už má ploutev, ako nás tu barnajka straší. A okrem toho, už predsa skončil školu, tak prečo by chudinku učiteľku trápil…

Michale, nič zlom, ale skúste tou ´ploutví´ nám vysvetliť, že barnajka si vymýšľa…

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Vymýšlí, nevymýšlí…já to střelila do placu jenom jako jednu z možných diagnóz, led :))
Sama bych Miškovi přála, aby to bylo ‚jenom‘ to ochablý svalstvo, jak psali ostatní… Ale jeden nikdy neví a vždycky je lepší počítat se všema variantama..tedy i s tou nejhorší :)

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Myslíte dignóza „barnajka“. Krásny názov… :)
No dobre, už čuším…

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek