Zlatý

Jaké SUV byste mi doporučili? Zatím mám combi, ale ráda bych o něco větší. Octavia je malá.

Vozím balíky, někdy role, občas, když je akce, v autě přespím :)
Škoda Roomster ani Yeti mě nenedchly.
Audi Q7 nebo Mercedes X5 je zase celkem drahý špás.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučuju Ford Mondeo kombi. Má ložnou plochu 2m a u zadních dveří není práh, takže se náklad přes něj nemusí zvedat.
Stejně praktický je také VW Passat a Opel Omega v kombi verzích. SUV mi nepřipadají nijak praktické. Kdyby nestačil kombík, tak bych se spíš přikláněl ke klasické dodávce. Tranzit, Boxer, Jumper, Ducato.

Další odpovědi:

Pokročilý

Mám úplně stejné požadavky a omezený rozpočet. Proto půjdu do Volva (asi devítková řada). Má to pravda vyšší spotřebu, ale v porovnání s novými SUV to vyjde nastejno. Nechci to dávat do LPG, protože dost jezdím na sever a LPG má zákaz vjezdu na trajekty. Jinak kdybych měl na auto víc peněz, s největší pravděpodobností bych šel do VW Caravelle nebo Multivan. To už se sice cenově blíží té Q7, ale pár let starý se dá do půl mega sehnat. Asi bych ho dovezl svépomocí z Německa.

Zlatý

No nevím s tím přespáním, ale co takhle nějakého pick-upa 4x4 a dát na ložnou plochu nástavbu (střechu).
Ložná plocha je zpravidla okolo 140 - 150 cm dlouhá.
Nabídek na trhu je dost . Od Mazdy, Fordy až po Nissany, Toyty atd. Otázka je cena, a jízdní pohodlí - většina těchto auta má ráda trochu váhy na korbě.
Nebo bych šel do dodávky. Pokud není přímo požadavek 4x4 (se 4x4 si spojuji SUV). Některé dodávky v provedení VAN mají 6 míst s tím, že zadní řada sedadel se nechá sklopit či dokonce vyndat. Klasika je Ford Transit, ale také je nabídka od Fiata, a dalších. A jsou větší než VW Caravela.
Do aut jako Mercedes apod, pokud nejde přímo o symbol úspěšnosti podnikatele bych sám nešel - je to sice značka, ale za ty peníze si mohu koupit i jiné věci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.