štamgast

Jaké staniční hlášení máte nejraději?

Nejlepší odpověď
led

Jiné

Trošku zlá formulácia, vzhľadom na predpísané odpovede
asi by malo byť: „Čí hlas máte najradšej v staničnom hlásení“ (prirodzene otázka v češtine). Samotné mená mi nič nehovoria, aj keď cestujem Českými dráhami.

Najradšej mám hlásenie: „vlak odchádza“, keď už sedím v správnom vlaku, najneradšej „vlak odchádza“, keď sa ešte len blížim k správnemu nástupišťu a vidím odchádzať Môj vlak…

Další odpovědi
anonym

Jiné

Doplňuji:
Nějak jsem nad tím nepřemýšlela a hlavně se v druzích hlášení nevyznám.

Reuef

Jiné

nejradsi mam „zpozdeny rychlik cislo 6205 prijizdi na kolej cislo 2“ – cisla zvolena nahodne :)

michykostra

Alexandr Postler

Poklička

Alexandr Postler

huxa

Jiné

Pavel1212

Alexandr Postler

Doplňuji:
Ten Václav Knopp mi vždycky připomíná hlas mého dědy :D

„…Vážení cestující, osobní vlak číslo 1234 ze směru Praha hl. n. se pokusí přijet na 6. nástupiště, 8. kolej. Nepřibližujte se do kolejiště před zastavením vlaku!…“

Takto budu moct na „dědu“ vzpomínat ještě dlóóóuho, i když už tady nebude… 🙂