Jaké správné nastavení při focení digitálem proti žárovce?

Vyzkoušel jsem různá nastavení ale předmět tam není vidět…
Doplňuji:
Ale protisvětlo vytvoří zvláštní kontury které jsou docela důležité. Třeba chmýří nebo hlava.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nastavení se provede následovně. Vezme se foťák do ruky, zapne se blesk, zamíří se na fotografovaný předmět, zhasne se žárovka a blejskne se.

Další odpovědi
Terryle

Nejlepší fotografická metoda pro digitál je pokus/omyl. a pro focení svatozáří to platí dvojnásob! Pokus/pokus/o­myl/omyl, ono něco z toho vyjde.

anonym

Děkuji Terryle i Miroslavst.

Terryle

Řekla bych, že absolutně nemáš zač. A výjimečně to myslím i vážně. A dobrou noc! Taky vážně.