Jahoda

Jaké sporty v zimě provozujete?

Dobrý večer.

Zajímalo by mne, jaké sporty v zimě provozujete? Já jsem se odvážila jít na běžky. Baví mě to, ale to, co se mi dnes stalo, na to nezapomenu a moje tělo asi také ne :D

Jak je to u Vás? Lyžujete, „běžkujete“, jezdíte na ledních bruslích apod.??? Napište.

Díky. :)))

Odpovědi
anonym

Žiju poblíž Bublavy a Stříbrné,krásných vesniček Krušných hor,takže zimní sporty mi nebyly cizí,ale dnes už jen saně s vnoučaty,věřte,že i na nich je tělo mnohdy zmordované!

anonym

já se pokouším lyžovat,ale je to spíš takový sport kdo z koho,jestli já nebo strom:D

VampGirl

Já se každou zimu jen co napadne sníh vypravím na lyže nebo na snowboard. A taky ráda bruslím na rybníku. 🙂

Miroslavst

provozuji tento zimní sport:
http://img.fo­toalba.centrum­.cz/img2/9588/4395­88_4.jpg

aramah

Bruslím nejdřív s dětma a teď s vnuky.Letos s nejmladším jsem byla sáňkovat bylo to super, bavila jsem se víc než malej.

petrdostal

Já mám zimu rád, takže těch aktivit mám hodně. Jezdíme na hory lyžovat, běžkovat, samozřejmostí jsou procházky a taky jsem začal hrát hokej. Ne nijak profi, ale s partou kluků jsme začali hrát takovou „pralesní“ ligu. Je to ale fajn. Máme každý týden trénink a zápasy, takže je to docela záhul. Je vidět, jak se postupně zlepšujeme, takže mám radost. Radost mi také udělala nová hokejka, kterou jsem si koupil před sezónou z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky a hned v prvním zápase jsem s ní dal gól.

anonym

Miroslavste že se nestydíš jako Honza za pecí a už mazej ven a hledej sáně nebo lyže troška pohybu je super a copak neznáš pořekadlo že sportem k trvalé invaliditě? i tento sport který provozuješ může být životu nebezpečný:D

Miroslavst

Já už letos lyžoval:
http://image.tn­.nova.cz/medi­a/images/750x750/­Jan2009/469963­.jpg

BEAES

Vypadá to, že poprve a naposled.