Květinka*

Jaké sporty nejraději provozujete???

Napište :kdo napíše dostane palec nahoru!
Doplňuji:
já bruslení(letní/zim­ní)kolo ,běh
a není zač mě můžete dát za oplátku hvězdičku!!

Nejlepší odpověď
quentos

pěší turistiku; jednoznačnou přednost u mě však mají duševní sporty, tzv. mind sports, při nichž sportuje hlavně mozek

Další odpovědi
Luss

palec ani neni treba :) pripouju svoje sporty: lyzovani, bowling a jako quentos chuze :)

Retko

Posilovani :)

Dik za palec :)

panenka

já ráda plavu,bruslím

Pavel1212

Atletika, cyklistika, in-line bruslení

ten který je

Turistika,kolo,šachy.

Peťa=D

já palec neci!!!ale je to super otazka!

fortin

Nejraději rekreačně zalévám květinky. Potom letní i zimní klikání.

Zdroj: http://www.you­tube.com/user/Svrcho­vaneCechy

domííík

ja asi asi florbal a plavani ale take micove hry sou super hlavne v lete beh a kolo sou ale taky supr ale ume je nej florbal

afro.minerva

Běhám okolo miminka. To je mnohdy taky sportovní výkon. Obzvlášť, když mám udržet domácnost uklizenou…

mojitek

box,posilka a ted nove od jara koleckove brusle.Neni nad to sportem si zhuntovat zdravi 😉

anetadela1

Jezdíme celá rodina na kole, provozujeme turistiku a gaučing.

Vicki

Kolo a pěší turistika.

lorja

Mám ráda turistiku,ale tu normální.Nenávidím takovou tu dostihovou,při které se člověk nemá čas ani nasvačit.

evak

Ahoj..
Neodepisuju kvůli palci, ale nejraději si hraju se svými dětmi..což je pro mě sport, mám už 3… 🙂

anonym

Jako mladsi jizdu na koni,a ted plavani a prosne cviceni.

Q

MTB, jen škoda, že už proti kolům v přírodě tolik bojují ochránci přírody. Takové normální kolo nezničí přírody o nic víc než bota!

Zero

Loptove hry, Florbal, Futbal, Plávanie, Tenis, Squash, Badmington… Jediny šport ktory asi fakt nemusim, su lyže, ale to asi aj tak preto, že som si na niech zlomila ruku… A odvtrdy som moc opatrna a to už nie je ono..A samozrejme šach, a iné Hlavolamové hry :) Tie sú super :)

Staaafu

My jsme třeba zatvrzelí vodáci doma! :D Vememe nafukovací člun a jdeme na vodu! V zimě jsou to lyže! :)

Annafive

Co používáte za čluny nebo kajaky na vodu?

Staaafu

Máme doma jeden člun a jeden kajak :P Kajak vím, že je značky intex, jsme ho objednávali nedávno z netu a člun to netuším :/ :o

Annafive

Já se právě ptám z toho důvodu, že přemýšlíme nad tím, že objednáme taky člun z abcsport.cz, kde je mají za solidní ceny, ale právě nevíme zda vydrží.

Staaafu

Dívala jsem se na tu stránku a je tam skoro stejný jako máme doma, myslím si, že to co má vydržet, tak vydrží :)

Annafive

A jaké vody sjiždíte? My si právě říkáme, že je lepší a asi i výhodnější opravdu si člun koupit než si ho půjčovat, přeci jen to vyhazujete peníze do vzduchu.

Staaafu

Letos jsme byli na Sázavě, ale ještě chceme někde na Moravu :) Tak jasněže je lepší do toho investovat a koupit si ho ;)