Vasilcz

Jaké sluchátka byste doporučili spíše?

Rozhoduju se o koupi nových sluchátek mezi Koss The Plug a Koss Pathfider..? Které byste doporučili?

Odpovědi
Ar

The Plug lépe sedí, hlavně pří sportu a nebo pohybu.(používám na biku)
Hlavně si dejte pozor kde to kupujete, zrovna nedávno jsem měl v ruce levné sluchátka od „kossáka“ a byl to nějaký padělek, protože z toho lezl zvuk jak ze sluchátek za 30 korun. Jestli budete kupovat v ověřeném obchodě, tam to nejspíš nehrozí.