Pokročilý

Jaké sladké nejraději mlsáte?

U mě vyhrává nějaká dobrá čokoláda (tŕeba Milka), sušenky Oreo a z domácích jablkový štrúdl.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Čokoládu, ale kvalitní, tzn. hořkou s pořádným (50-80%) podílem kakaa. Ze zákusků u mě taky vyhrávají čokoládové (pařížský dort, ořechové kostičky s čokoládovou polevou a rumem...), v těsném závěsu makové (např. valašské frgály jsou vyložená mana - ty jsou ovšem výtečné i s ovocnou náplní) a medové (poctivý medovník taky ničím nenahradíte...). Domácím buchtám a bábovkám taky neodolám (občas si smlsnu i na tvarohových, nejlepší náplně však viz výše).

Další odpovědi:

Bronzový

Já mám nejraději čokoládu Milku, hořkou čokoládu s nižším množstvím kakaa a zmrzlinový pohár se šlehačkou a čokoládou.

Pokročilý

Toffifee, Studentská pečeť, slunečnicová semínka v čokoládě, občas sušený ananas.....

Zlatý

Mám rád Bon pari, hořkou čokoládu a sójové řezy. Samozřejmě domácí zákusky, dorty i cukroví, koláče, buchty.... kde bych jablkový štrúdl nepočítal mezi sladké.

Bronzový

Želé :) vybírám bezpalmáčový, teď mám v šuplíku i veganský (pektin místo želatiny), ale není to úplně ono... ale aspoň má člověk trochu lepší pocit.
Když přijde chuť, tak hořká čokoláda, nejlíp s oříšky.
Palačinky s javorovým sirupem... *slinění*
Zákuskům neodolám, ale jen těm fakt dobrejm nebo nejlépe domácím, jednou jsem měla na ochutnání pár kousků z "vyhlášený" cukrárny, kdy jsem měla pocit, že jsou všecky stejný, jenom náplň a poleva jinak obarvený... Fuj.
Ale poslední dobou si ráda smlsnu na koktejlech z ovoce a jogurtu, který si sama dělám, plus k tomu třeba nějaký oříšky, kokos... "Obyčejný" ovocný salátky jsou taky fajn... Pečivo s medem a máslem... Existuje i spoustu zdravějších variant sladkostí, mám ráda třeba Melasky od Country Life, Zázvorky od Natural... ale daj se upíct i doma :)

pivo

Zlatý

Sriracha s medem, půl na půl. Pak salko, originál.

Bronzový

Nejčastěji to, které dostaneme, a to jsou různé čokoládové bonbony
Nejraději ale mlsám to, co není příliš sladké a lepivé, možná ta hořká čokoláda. Asi nejlepší sladká tyčinka, co jsem jedl, je Lina mléčná s arašídy, ale je moc drahá a taky kalorická bomba, takže si nechám zajít chuť.

Marmeládu

Bronzový

Všechno ČOKO

Pokročilý

Co najdu ve špajzu, ale větrníčkem bych nikdy nepohrdl. Za to perník je u mě fakt nouzovka, a čokoláda nejlépe mléčná s ořechy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.