MobilManiak

Jaké sladké nejraději mlsáte?

U mě vyhrává nějaká dobrá čokoláda (tŕeba Milka), sušenky Oreo a z domácích jablkový štrúdl.

Nejlepší odpověď
quentos

Čokoládu, ale kvalitní, tzn. hořkou s pořádným (50–80%) podílem kakaa. Ze zákusků u mě taky vyhrávají čokoládové (pařížský dort, ořechové kostičky s čokoládovou polevou a rumem…), v těsném závěsu makové (např. valašské frgály jsou vyložená mana – ty jsou ovšem výtečné i s ovocnou náplní) a medové (poctivý medovník taky ničím nenahradíte…). Domácím buchtám a bábovkám taky neodolám (občas si smlsnu i na tvarohových, nejlepší náplně však viz výše).

Další odpovědi
Rokio

Já mám nejraději čokoládu Milku, hořkou čokoládu s nižším množstvím kakaa a zmrzlinový pohár se šlehačkou a čokoládou.

atlas

Toffifee, Studentská pečeť, slunečnicová semínka v čokoládě, občas sušený ananas.....

anonym

Mám rád Bon pari, hořkou čokoládu a sójové řezy. Samozřejmě domácí zákusky, dorty i cukroví, koláče, buchty… kde bych jablkový štrúdl nepočítal mezi sladké.

RyuzakiKate

Želé :) vybírám bezpalmáčový, teď mám v šuplíku i veganský (pektin místo želatiny), ale není to úplně ono… ale aspoň má člověk trochu lepší pocit.
Když přijde chuť, tak hořká čokoláda, nejlíp s oříšky.
Palačinky s javorovým sirupem… slinění
Zákuskům neodolám, ale jen těm fakt dobrejm nebo nejlépe domácím, jednou jsem měla na ochutnání pár kousků z „vyhlášený“ cukrárny, kdy jsem měla pocit, že jsou všecky stejný, jenom náplň a poleva jinak obarvený… Fuj.
Ale poslední dobou si ráda smlsnu na koktejlech z ovoce a jogurtu, který si sama dělám, plus k tomu třeba nějaký oříšky, kokos… „Obyčejný“ ovocný salátky jsou taky fajn… Pečivo s medem a máslem… Existuje i spoustu zdravějších variant sladkostí, mám ráda třeba Melasky od Country Life, Zázvorky od Natural… ale daj se upíct i doma :)

anonym

pivo

zjentek

Sriracha s medem, půl na půl. Pak salko, originál.

postcd

Nejčastěji to, které dostaneme, a to jsou různé čokoládové bonbony
Nejraději ale mlsám to, co není příliš sladké a lepivé, možná ta hořká čokoláda. Asi nejlepší sladká tyčinka, co jsem jedl, je Lina mléčná s arašídy, ale je moc drahá a taky kalorická bomba, takže si nechám zajít chuť.

Martin Tomča

Marmeládu

talka

Všechno ČOKO

pucipuci

Co najdu ve špajzu, ale větrníčkem bych nikdy nepohrdl. Za to perník je u mě fakt nouzovka, a čokoláda nejlépe mléčná s ořechy.