Jaké skupiny lidí se týká motto?

"Bože, dej mi klid
Přijímat věci, které nemohu změnit,
Odvahu ke změně, co mohu,

A moudrost poznat rozdíl "

Anebo je univerzální a týká se úplně každého?
Doplňuji:
Za Boha lze dosadit i něco jiného.
Jen mi nenapadá,co.

Nejlepší odpověď
poa.li

Řekl bych, že se to týká každého. Nebo by se mohlo týkat, kdyby přemýšlel a nebyl jen ovcí…

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že toto moudro je pro každého.
Velmi často se najde situace, které nemůžete zabránit a přesto vás nenechá v klidu.
A naopak, někdy můžeme pomoci a z mnoha důvodů pomoc odkládáme či i odmítáme.
Ale hranice mezi těmito situacemi je mnohdy velmi, velmi tenká.

anonym

Tam lze dosadit cokoliv a kohokoliv např..

Zdroj: http://www.vtip­kar.cz/modlit­ba-zen-pane-boze-dej

Michal47

Týká se lidí, kteří nejsou přesvědčenými ateisty v tom smyslu, že pochybují o možnosti vše změnit vlastní akcí, tedy, že vědí o svých mezích a o tom, že lidé jim nemají povinnost někdy pomoci, ani třeba nemohou a nevědí jak…

anonym

Je to motto Anonymních Alkoholiků.