Pokročilý

Jaké školy musím vystudovat když chci být Letuškou (Stewardem) ... A jaký mají plat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Najprv musíte absolvovať prijímací konkurz, potom niekoľkomesačné školenie so záverečnými skúškami. Potom ste zaradená do kategórie základnej letušky pre econnomy class, neskôr môžte prejsť na bussines class, po praxi a skúškach môžte postúpiť na funkciu 1.letušky. Počítajte s pravidelnými zdravotnými a vedomostnými previerkami.
Plat je rôzny podľa zaradenia, u každej spoločnosti iný. Počítajte od 600.-€ brutto a viac.
Také detaily ako znalosť rečí, výzor, vystupovanie ani nebudem rozpisovať.

Další odpovědi:

Zlatý

zde si to pročti- jestli tě to zaujme

http://www.odpovedi.cz/…

http://www.hsvos.cz/…

Myslím, že děvčata, která touží být letuškou nemají mnohdy pořádně představu - myslí si kam se všude nepodívají ,ale mnohdy nebo většinou se vše odehrává jen na letištích , takže toho až tak moc nepoznají.

Sice létám ráda, ale dělat letušku bych nechtěla . Je to vlastně jen servírka v letadle.

Zlatý

Škola je celkem jedno, chtějí maturitu.

Hlavně musíš umět PLAVAT a POTOPIT SE NA NÁDECH ZACPANĚÉO NOSU a s OTEVŘENÝMA OČIMA do 3 metrové hloubky a něco vylovit.

Což je těžší než udělat zkoušku CAE/TOEFL. (nejvyšší jazykové zkoušky na úrovni C2 - rodilí mluvčí)

Pak znalost 2 a více cizích jazyků

a nějak slušně vypadat, ne jak když po flámu ráno vylezeš z popelnice, kam tě "opilou na mol" hodili tvoji kamarádi.

Pokročilý

K téhle otázce mám jednu podotázku -Co člověka vede k tomu stát se letuškou?Já když mám někam letět , jsem 14 dní nervozní , nemám z toho dobrý pocit...a dělat to skoro denně hrůza pomyslet.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.