JP.KR.JM.JV

Jaké školy musím absolvovat?

Ahoj,
jaké školy musím absolvovat, abych se mohla stát hokejovou trenérkou?
Děkuji! :)
Doplňuji:
A můžu se jí stát i když jsem hokej nehrála, ale miluju ho a fandím, zajímam se o něj, ale hrát mi nebylo doveleno?

Nejlepší odpověď
Lucijej

To není o školách, ale je potřeba jen kurz po předchozích zkušenostech s hraním.
Více např. zde http://www.hcme­teor.cz/index­.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=131:pso&ca­tid=14:novinky-titulni-strana

Další odpovědi
Michal Kole

Doporučil bych sportovní gymnázium či pedagogickou školu se zameřením na tělocvik a pak fakultu tělesné výchovy a sportu nějamý trenerský obor

www.infoabsol­vent.cz