Lucule13

jaké si myslíte že je hezké jméno pro kluka nebo pro holku?

jenom se tak ptám zajimá mě to

Nejlepší odpověď
hanulka11

každé ,které se hezky vysloví......

Další odpovědi
www

Jakékoliv české, nebo alespoň známé. Jen ne proboha název seriálu atd. Dítě dospěje a v té době nebude nikdo vědět o co jde.

Deli

Líbí se mi jména mých dcer, moje i manželovo.
Tedy Veronika, Gita, Helena a Richard.
Kdybych měla volit jména pro další děti, ráda bych měla Julii nebo Robina, Roberta, popř. Daniela.

led

Záleží aj od dĺžky a tvaru priezviska.
Skúste si meno aj priezvisko povedať nahlas, či to ladí.
…aby to náhodou neznelo ako „Genovéva Holopupková“ alebo „Nšo či Nováková“

Kubas11

Pro kluka : Lukášek,Kubík
Pro holku : Terezka a Vendulka
Samozrejmě tyhle jména jsou ve zdrobnělině
Jinak to jsou : Lukáš,Jakub,Te­reza,Vendula :)

fablen

je to asi hodně individuální.
U kluka se mi také líbí Robin, Daniel, Dan, Lukáš, Martin, Jakub, u holky: Nela, Dita, Bára…

Asi se mi líbí více jména krátká, která jsou praktická, dobře zapamatovatelná a roky ověřená.

MacChill

Michael, Michaela