Gami.Pet

Jaké seriály nejraději sledujete (sledovali)??

Tak já teď momentálně nic nesleduji, jenom s mamkou na Ulici..

Nejlepší odpověď
Lucijej

U mně hraje prim MASH a Červený trpaslík, to jsou takové stálice, jinak v současnosti sleduju The Big Bang Theory. Dřív jsem taky měla ráda Přátele a Ally McBeal, ale to už se mi nějak okoukalo.

Další odpovědi
iceT

Smallville,Mac­gyver,Lovci pokladů,CSI Las Vegas,New York,Miami,NCIS,U­píří deníky,Fringe,Grim­m…no mám toho hodně

badisko

Rak rad jsem sledoval ..napr.. Chalupare..Hrisni lide mesta Prazskeho.. Slovacko sa nesudi to bylo ceskych a starsich ..nove ..Hra o truny ..zaklinac ale efekty teda nic moc..pak Pratele ..simpsonovi… bude toho vic…sitcom ..Comeback..Cerveny trpaslik..Blekovo knihkupectvi..

bolak

Když nepočítám klasiku jako Přátelé a MAS*H, tak Dexter, IT crowd, Black Books a spousta dalších, nicméně jsem jen pouhý konzument, mám svý pravidla a jedno z nich je, že nikdy nekoukám na nic dvakrát, protože nic novýho už z toho seriálu/filmu načerpat nemůžu a tudíž by to byla ztráta času.

Za rok 2012 to u mě vyhrál seriál Policejní odznak. > http://www.csfd­.cz/film/70084-policejni-odznak/

pusinka50

Mimo CSI Las Vegas,New York,Miami, NCIS, u kterých koukám spíš do notebboku, pak urputně sleduji také Ordinaci v růžové zahradě a na Primě „Cesty domů“.

Drap

Krtečka

Škoda

Ježíš, to fakt už nic není? Návštěvníci, české scifi třeba, dokumenty o stavění pyramid pomocí UFO, to jsou pohádky pro dospělé, je toho tolik co rozšiřuje člověka. Ulice končí jenom v ulici.