Pokročilý

Jaké seriály nejraději sledujete (sledovali)??

Tak já teď momentálně nic nesleduji, jenom s mamkou na Ulici..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U mně hraje prim M*A*S*H* a Červený trpaslík, to jsou takové stálice, jinak v současnosti sleduju The Big Bang Theory. Dřív jsem taky měla ráda Přátele a Ally McBeal, ale to už se mi nějak okoukalo.

Další odpovědi:

Zlatý

Smallville,Macgyver,Lovci pokladů,CSI Las Vegas,New York,Miami,NCIS,Upíří deníky,Fringe,Grimm...no mám toho hodně

Zlatý

Rak rad jsem sledoval ..napr.. Chalupare..Hrisni lide mesta Prazskeho.. Slovacko sa nesudi to bylo ceskych a starsich ..nove ..Hra o truny ..zaklinac ale efekty teda nic moc..pak Pratele ..simpsonovi.... bude toho vic...sitcom ..Comeback..Cerveny trpaslik..Blekovo knihkupectvi..

Zlatý

Když nepočítám klasiku jako Přátelé a M*A*S*H, tak Dexter, IT crowd, Black Books a spousta dalších, nicméně jsem jen pouhý konzument, mám svý pravidla a jedno z nich je, že nikdy nekoukám na nic dvakrát, protože nic novýho už z toho seriálu/filmu načerpat nemůžu a tudíž by to byla ztráta času.

Za rok 2012 to u mě vyhrál seriál Policejní odznak. > http://www.csfd.cz/…

Stříbrný

Mimo CSI Las Vegas,New York,Miami, NCIS, u kterých koukám spíš do notebboku, pak urputně sleduji také Ordinaci v růžové zahradě a na Primě "Cesty domů".

Zlatý

Krtečka

Ježíš, to fakt už nic není? Návštěvníci, české scifi třeba, dokumenty o stavění pyramid pomocí UFO, to jsou pohádky pro dospělé, je toho tolik co rozšiřuje člověka. Ulice končí jenom v ulici.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.