Smoullinka

Jaké semináře si mám zvolit, když se chci stát psycholožkou ??

Doplňuji:
Chodím na gymnázium a v příštím měsíci si mám zvolit semináře.

Nejlepší odpověď
annas

Je třeba, abyste uvedla, které semináře vám ve škole nabízejí. Jina je možné je hádat, to vám nepomůže.

Neuvedla jste totiž ročník. Na každé škole jsou zařazovány semináře podle aprobací učitelů. Škola se snaží vyhovět i zájmu žáků, ale vždy to není možné. Musí být určitý počet žáků d v jedné skupině.
Doplňuji:
Pochopila jsem, že se ptáte, který seminář si vybrat.

Ale neuvedla jste,jejich nabídku, která se liší na jednotlivých školách. Nebo si sami určujet a škola vybírá podle návrhů? To je sice neobvyklé. Inspirujte se nejen v odkazech, ale podívejte se i na další gymnázia, která najdete. .

Podívejte se pro zajímavost do odkazu, můžete . .

http://www.gym­vod.cz/volitel­ne-seminare/

http://gis.vsb­.cz/pro-stredni-skoly

Na jiném gymnáziu se otvírají semináře

Mediální výchova a tvůrčí psaní – 3. ročník
Kultura mluveného projevu – 4. ročník
Literatura a film – 4. ročník
Současný český jazyk – 4. ročník

atd.

Další odpovědi
Ruth

Také jsem chodila na gymnázium a řekla bych, že na psycholožku určitě ZSV (hlavně kvůli psychologii :) a pak nejspíš biologii.

Psychologii ale sama nestuduji, čili tohle je čistě můj osobní (neprofesionální) názor na věc.