dougie

Jaké se vám líbí psi?

Doplňuji:
Mně se líbí border kolie:),ale máme labradora

Nejlepší odpověď
Pantata

Někdy bývají hezcí i pivní psi…:-)

Další odpovědi
dědapetr

Líbí a moc.Velká plemena.
Doplňuji:
Leonbergr

janek66

Hezká jsou severská plemena, měl jsem Malamuta a to byl pan pes.Jeho mohutná postava a držení těla to byla krása.

bobánek

Mě se líbí lovečtí psy typu něcký ohař kratkosrstý(bílí grošák)a pointer unás znam jako anglický ohař.

Drap

Mě se líbí ovčáci.Nejvíc asi Švýcarský bílý ovčák, dříve se jmenoval americko-kanadský bílý ovčák. Borden kolie se mi taky líbí

Terryle

obyčejný klasický vlčáci… to je prototyp psa. Nebo hezounci – retrívři…

BENYTA

I když mám ch.s. trpasličích pinčů, líbí se mi téměř všechny rasy, ale nejlépe je vidět mimiku, takže krátkosrstí a taky krátkolebí – boxer, buldog, mops, buldoček, grifon…

SajmonModer

Já mám rád ty velké, hnědé a pořádně chlupaté. Nevíte jaká je to rasa? Jsou to mazlíčci!

anonym

Tenhle je ten náš-Koudy!

Zdroj: http://www.ha­fici.cz/profi­ly/detail/21562/

Rocker

Máme teď doma štěně bígla,je to mmazlíček,ale umí taky pěkně zlobit:-)

hanny 2

Mě se líbí můj jorkšírek Kendy a potom ještě třeba výmarský ohař.

anonym

Já přímo miluju pejsky a moc se mi líbí vlčáci (ovčáci)a hlavně miluju border kolii