Radomír.cz

Jaké se Vám líbí jméno?

Mé oblíbené jména jsou: Vítězslav a Anežka.

Nejlepší odpověď
www

Jméno jako jméno.
P.S: Tady není chat, Odpovědi.cz slouží k jiným účelům.

Další odpovědi
badisko

moje a to tady zna jen malo lidi ......:D
ps; jinak Faolan

led

Dôležitý je nositeľ mena, to slúži len ako časť ID konkrétného človeka
Obľúbené meno je zvyčajne spojené aj s obľúbeným nositeľom tohto mena.
Ale čo to isté meno v kontraste:
napríklad Adolf H… (1) a Adolf H… (2). Obaja sa narodil v Strednej Európe. Obaja o sebe vedeli a nemali sa radi, priam nenávideli – zastávali opačné postoje.
Adolf H…(1) meno zániku, meno smrti miliónov ľudí
Adolf H…(2) meno oslavy života, vďaka svojej tvorbe sa radí k predvojnovým osobnostiam, ktoré formovali českú avantgardu
Adolfa (1) snáď nemusím predstavovať
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/A­dolf_Hitler
Adolfa Hoffmeistera tí starší určite už spoznali a mládež sa možno o ňom učí…
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/A­dolf_Hoffmeis­ter

Andrílek

Ahoj,
jména, která se mi líbí jsou:
Petra, Oliver, Natálie, Pavlína, Růžena a myslím, že je to vše.
Mojí sestře se líbí jméno Anička.
Andrílek