rteppetr

Jaké se píše i,y ve větě: jsem nabitá energií, jsem nabitá vědomostmi, nabyl jsem vědomosti?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych to nechala tak jak je to napsané
podle mě je to dobře
Doplňuji:
nabyl jsem vědomosti -si zdůvodníš jako že jsi je získal

a jsem nabit vědomostmi -vědomosti tě nabily-jsi jich plný jsi je vstřebal

nabitá energií- jsi jí plná tělo je do sebe nabilo

já bych si to tak zdůvodnila

Další odpovědi
panenka

jsem nabitá energií,jsem nabitá vědomostmi,nabyl jsem vědomosti.

Mišús_ik

nabil jsem vedomosti…jinak vše dobre:)

verka

Odůvodnit: buď to do mne někdo jako natloukl,nacpal, nebo jsem to získala. Příklad s puškou buď ji nabiju, dám do ní náboj nebo „nabyla jsem pušku“, dostala jsem ji od někoho.

rteppetr

no jenže jak to oddůvodnit