karelfodor

Jaké šance má trestaný člověk ze zápisem na pracovním trhu?má vubec.nebo raději jít zpět za mříže,kde je o něj postarán?

Doplňuji:
nemá ani bydlení jen charity,chtěly by jste taky takhle žít

Nejlepší odpověď
hanny 2

Opovažte se jít zpátky za mříže!Kdo si myslíte,že na vás bude pořád dělat!Chce to trpělivost,ukázat dobrou vůli a snahu pracovat.Také záleží na tom,proč jste za těmi mřížemi byl!
Doplňuji:
Takhle bychom žít opravdu nechtěli,ale chováme se tak,abychom tak nedopadli.Navíc živíme rodiny a to vy asi nemusíte,o to to máte lehčí – postarat se jen sám o sebe!

Další odpovědi
Drap

Šance na pracovním trhu jsou všeobecně poměrně malé. Ale přece jenom občas něco je. A to jak se rozhodneš záleží především na tobě. Ale jen upozorňuji, že to nemusí být pořád tak výhodné být zamřížemi. My ostatní, kteří tam nejsme toho totiž již začínáme mít plné zuby, máme dost problémů postarat se sami o sebe a své rodiny a ne ještě živit a šatit stádo těch co neddodržují pravidla. Dá nám dost starostí uživit všechny politiky a vydělat na to co oni stačí rozkrást.
Doplňuji:
Dudu : zkrátka hlava děravá…ono by se i tak našlo určitě ještě více

dudu

Drape to nemá chybu, jen jste zapomněl na těch cca desettisíc cigánů /dle posledního sčítání/.

WeeBear

Když zaměstnavatel požaduje výpis z trestního rejstříku, tak se píšou věci jako ochranné opatření, údaje o výkonu trestu, číselné označení trestného činu (přiřazení se dá najít v trestním zákoně) atp. Ono podle mě též záleží, jestli šlo například o autonehodu, nebo vraždu. V prvním případě šance určitě je, ale pokud byste se hlásil na vykonání povolání řidiče, tak máte nulovou šanci uspět. V případě, že by dotyčný měl odsezený trest za vraždu člověka, tak není žádná šance, že by dotyčného vzali mezi kolektiv, zaměstnavatel by riskoval potencionální bezpečnost svých zaměstnanců.