Putin

Jaké rozhraní má můj procesor?

Ve vlastnostech je napsáno: Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4500 @ 2.20 GHz 1.10 GHz
A já se ptám, mám 2.20 GHz nebo 1.10 GHz ?? Co je co ?

Za reakce díky moc!

Odpovědi
xxx3

ta otázka je položená špatně. Patrně myslíš „jakou má pracovní frekvenci“. Core 2 Duo E4500 jede na 2,2 GHz – to druhé číslo by snad mohla být frekvence při nečinnosti, kdy se některé procesory automaticky podtaktovávají kvůli nižší spotřebě. Frekvence FSB je u něj standardně na 800 MHz.

Martinuss

jak píše xxx3 je pravda. Ja mam taky C2D E6400 2133MHz přetaktovanej na 3080Mhz uplně v pohodě mi to funguje už 6 let :)
a to s boxivanim chladičem bez zvyšování napětí