Kiti

Jaké rostliny pro želvu?

Chci zasadit k želvě do terária nějakou rostlinu. Něco aby to dobře rostlo, a zároveň nevadilo, když to bude želva okusovat (hlavně želvičce, né rostlině).
Dracéna se neosvědčila :)

Odpovědi
iviiik

JBL:Gamarus, Agil,Calcil,Pro baby, Energil. Calcil a Pro baby je velmi vhodné pro mladé želvy, protože obsahuje velké množství vápniku a vitamínů.
TETRA:ReptoMin, Gamarus. ReptoMin je granulované krmivo s vitamíny a Gamarus jsou sušení ráčci.
Toto jsou asi dvě nejvýznamnější firmy v této oblasti můžete se setkat i s jinýmy. Vždy je nutné zkoušet co želvy budou ochotny žrát a proto doporučuji kupovat prvně malé balení na zkoušku a až potom můžete koupit velké a tudíž výhodnější balení.