Jake rostliny by do teraria byly nejlepsi?

Dobry den, mam v planu si poridit parecek anolisu rudokrkych a pripravuji jim terarium. Jake rostliny by v terariu mohly bbyt, aby si anolisove neublizili(otra­va,..)? A cim je nejlepsi je krmit? Popr. krmnu davku. Budu mit mladatka. Na internetu informace hledam, ale rada bych znala i vas nazor. Dekuji :)

Odpovědi
huxa

Nebál bych se tam dát trávu, popř. různé kapradiny.
Krmil bych je jako normální ještěrky v přírodě, takže pavouky, mouchy a různé tyto živočichy, co najdeš třeba doma. Jinak existují i tuším že něco jako granule, které by hmyz měly nahradit, ve zverimexu ti je určitě poradí.