Littl3

Jaké reproduktory ?

Jaké reproduktory 5.1 na rozmístění po pokoji (2dopředu a 2za mě) by jste doporučily ? Potrpím si na výkonu a cena cca do 7K… :)

Odpovědi
anonym

A co,když ti vypnou elektřinu,budeš trpět moc?

jjj123456789

doporučilI, pokud chceš radu i od mužů.

McArthur

Výkon není všechno, to sice kutil Tim Taylor ve svém seriálu nikdy nezjistil, ale v životě je tomu tak. Je potřeba vědět, co budeš na svých reprácích provozovat? Hudbu? Jakou? Filmy? Nebo to budou repráky na oslňování čerstvých osmnáctek?

S rozpočtem 7000 Kč se dá vybrat slušná sestava. Reproduktory od BOSE to sice nebudou… 😉