misatko20

jaké rady či informace mohu získat na úřadě práce

Odpovědi
mojitek

Tam ti moc neporadí,ani pořádnou práci neseženou,mají toho moc.Dají ti adresy na weby kde se práce shání.
Doplňuji:
doplňuju : taky jsem tam kdysi chtěl nahlásit porušování zákonů,včetně toho že mi kdesi nabízeli práci načerno,švarcsystém výplaty mezd..Ale na ÚP je to moc nezajímalo(i když by asi mělo…) .Dali mi jenom tel.kontakt na Oblastní inspektorát práce. Je to úřad k ničemu.

Michal Kole

Např. jaké firmy jsou v regionu, čím se zabývají a úřednice by Vás PODLE ZÁKONA měla informovat které firmy koho hledají.

http://portal­.gov.cz/app/za­kony/zakonPar­.jsp?page=0&id­Biblio=73965&rec­Show=3&fulltex­t=&nr=73~2F2011&par­t=&name=&rpp=15#p­arCnt