Ing.internet

Jaké punkové české kapely jsou profesionální?

Myslím tím, že je to uživí…

Nejlepší odpověď
barnajka

Uživí se ti, co tu už mají nějaký jméno – takže třeba Visací zámek, Plexis, Harlej, Vypsaná fixa. Snad by se do punku dali řadit i Wohnouti, hlavně teda svou počáteční tvorbou – dneska jsou obecně považováni spíš za „rockery“.

Jen jedna poznámka – pravým punkerům nejde o to „uživit se“… Punk je životní postoj, hotová filozofie – pravý punker bude hrát, i kdyby si tím nevydělal ani na suchý chleba a ještě se měl dostat do mínusu :))