bolak

Jaké průměrné IQ mají obecně lidé z lokalit, kde se nachází nyní IS? Ví se to?

Nejlepší odpověď
Alesh

průměrné IQ se stanovuje podle zemí a to tak, aby průměr populace vycházel 100. Průměrný Čech má tedy IQ 100, zrovna tak jako průměrný Angličan. Průměrný Čech ale není stejně inteligentní jako průměrný Angličan.
Tedy průměrné IQ člověka z lokality, kde se nachází IS je 100.

Další odpovědi
Nechápavé

Myslím že žádné nemají :)

da ny

Stejné jako lidé po celém světě.
I analfabet může mít IQ mnohem vyšší než průměrný „čecháček“..
Nelze srovnávat nesrovnatelné (kulturní a náboženskou vyspělost, fanatismus).

„Islámský stát (zkráceně IS; arabsky: الدولة الإسلامية, ad-Dawla al-ʾIslámíja, zkráceně Daiš[2] či Daeš[3]) je radikální islámská teroristická organizace původem z Iráku. Na dobytém území na částech území států Iráku a Sýrie vyhlásila samostatný Islámský stát. Ten není mezinárodně uznán žádným jiným státem“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Isl%C3%A1msk%C­3%BD_st%C3%A1t

anonym

Těžko říct, že jde o celkový náhled směřovaného kolektivního myšlení, dýchajícího pro jiné hodnoty, já nevím, ale ty zahraniční studentky s těma šátkama vypadají, že studují medicínu.

anonym

íkvé tykve.

Šidlo

eh, v čechách máte siekt a kultov ako húb po daždi
sa stavím, že je v nich plno vzdelaných ľudí s vysokým IQ

ja poznám len ľudí s extra vysokým iq (akože aj do mensy), ktorí veria konšpiračných sprostostiam…samí ing. ..........čo mi poviete na toto?

výplach mozgu je otázka osobnosti a niekedy aj charakteru, nie IQ

anonym

Jaký IS?To jakoše „stát teroristů světa vyznávající islám“?Kdy, kde, cože…

já nevím :D

co jak kdy co kdo jak kdy proč jak co kdy jak cože lol fuj cože jak lol fuj proč co jak kdy fuj :D