Jaké programy by jste byli ochotni zaplatit nebo již platíte vzhledem k jejich kvalitě?

Já :1 – Advanced find and replace – naprosto špičkový nástroj pro ůpravu mnoha textových souborů najednou. 2 – Ultraedit – špičkový texták,kam se hrabe pspad atd. 3 – Internet download manager – špičkový stahovač,a jeho málo známá funkce grabber. 4.Borland delphi – výborné vývojové prostředí, v něm si vše programuji, např. visual od microsoftu je na nic 5. Total commander

Odpovědi
beer

Poněvadž fotím a obrázky publikuji, mám placený Zoner na jejich úpravu. Dříve jsem si platil také AVG, pro zbytečnost mám ale nyní free antivir.

Questman

Já maximálně antivir

Hykam

Office od Microsoftu, OpenOffice se s tím nedá srovnávat.

vertigo

Zabrousím do jiného ekosystému.
Apple. Tím je řečeno vše.
Což vůbec neznamená, že např. Microsoft Office je nepovedený balík, naopak.

ivzez

Windows. Ovšem ne kvůli jejich kvalitě.
Jenom kvůli tomu, že jsem ještě nepřišla na to,
jak pod Linuxem zprovoznit internet …