Zbynas

Jaké procento máte užitečných odpovědí?

Jen tak mě napadlo, kolik ostatní asi tak máte procento užitečných odpovědí? (Zjistíte ve svém profilu). Docela by mě zajímalo, v jakém poměru si stojím mezi ostatními :) Mám jen 52 % a chci zjistit, zda-li je to dost nebo málo – nebo průměr :) Díky za odpovědi :)

Možná by neměli odpovídat úplní nováčci, jejich procento bude poněkud zkreslené nedostatkem odpovědí …

Nejlepší odpověď
led

0 % - 20 %

Neverte všetkému, čo vidíte v profiloch. Palčeková mafia sa totiž prejavila aj tu.
Ak chcete vedieť dôveryhodnosť a užitočnosť konkrétneho užívateľa, či vytvoriť si vlastný obraz o užitočných odpovediach, musíte si ich sám prečítať a zhodnotiť.

Další odpovědi
zzzzz

80 % - 100 %

To přece vidíš i ty, když se podíváš na profil. Nebo ne?

anonym

60 % - 80 %

Snadno si to u konkrétních nicků zjistíš…
😉
Ta anketa ti stejně nedá rozumné výsledky – to by musela odpovědět aspoň většina uživatelů.

Dochy

60 % - 80 %

63. Ale to je kec. Samozřejmě, že všechny mé odpovědi jsou užitečné 😉

mosoj

80 % - 100 %

Daleko důvěryhodnější dotaz je počet zajímavých otázek.

Přesto při mé pověsti 80 % !!! Hodně těch nejlepších a nejnáročnějších odpovědí mně bylo smazáno ( nejen mně). Nikdy jsem nikomu nikam nelezl a vždy se vyjadřoval otevřeně a tak to bude i nadále. Pokud někdo chce abych dostal ban klidně ho přijmu. Jsou důležitější věci na tomto světě o kterém si moc dobrého nemyslím.
Otázek 93 %.
Doplňuji:
Vždy jsem se otázkami snažil držet úroveń tohoto servru. Uživatelé to ale nechtějí. Chtějí se bavit i za cenu nesmyslů.

Fyzik

60 % - 80 %

Šedesát něco. Ale to není úplně vypovídající. Někdy najdu tři dny starou nezodpovězenou otázku, a i když vím, že už za ni palec nejspíš ani nedostanu, stejně odpovím. A zlobím se, když někdo odpověď na otázku nezná, ale odpoví nějakým vtípkem (který je často hloupý), a ještě dostane palec.

quentos

80 % - 100 %

Doplňuji:
oprava, 92, překlep… ale kategorii mám správně ;{)>

Nevíteto?

20 % - 40 %

Doplňuji:
A záleží na tom? Lidi by se neměli pořád porovnávat.

Poklička

40 % - 60 %

Houslovyklic

60 % - 80 %

ivzez

40 % - 60 %

Bad Wolf

60 % - 80 %

Doplňuji:
67%

NoNamer

60 % - 80 %