Jaké předměty obsahovaly kapsy tepláků, které jste nosili v dětství ?!

Nejlepší odpověď
anonym

V mém případě jen 1 kapsa na zadku,a tak malá,že v ní byly tak kuličky.Kapesník tam byl vždy při odchodu z domova,někdy přilepená žvejda,protože tou se muselo šetřit.

Další odpovědi
Drap

rybičku, prak a sirky.

beer

Z předmětů snad jen nějaká krabička, ale i mimo ni brouci, housenky, žížaly.. měli doma z takovýho caparta radost ))

kubik!

No já si myslím, že snad jen látkový kapesník :)

badisko

zadne …nepamatuji si ze bych nekdy nosil teplaky :D

elektrikář

Nůž na ryby a kuličky.

marci1

KPZ.
Doplňuji:
Krabičku poslední záchrany.

Emefej

Nevím proč, ale měl jsem závislost na asfaltu, kdykoliv se opravovala silnice, měl jsem plné kapsy asfaltových kuliček. Máma měla radost.