savyla

Jaké Předměty?

Chtěla bych studovat na Chovatele exotické zvěře a koukala jsem na rozvrh hodin v třídě-byli tam značky:Chov,On,C­h,E,Krm,Bio,Zo­og,F,Eto,At.Co to znamená za předměty?Samozřejmě byli tam i jiné jako M-Matematika,Čj-Český jazyk ale ty vím co znamenají.Děkuji mockrát 😁
Doplňuji:
Nemůže to být něco s praxí-pořádají praxe v Zoo Praha-to At je na 4 hodiny v pondělí.Kaž­dopádně děkuju za odpověd

Nejlepší odpověď
quentos

Chov bude „chovatelství“
On – „občanská nauka“
Ch – chemie
E – nejčastěji ekonomie, případně ekologie, ale na tu bych moc nesázel
Krm – to bude něco s krmením ;{)>
Bio – biologie
Zoog – zoologie
F – Fyzika
Eto – etologie (nauka o chování živočichů a člověka)
At by mohla být antropologie (nauka o člověku)
Doplňuji:
jo, to může bejt prakticky cokoliv … At máte v pondělí 4 hodiny v kuse? Tak to je divný… to antropologie asi nebude ;{)> jak do toho člověk blíž nevidí, tak se může jenom dohadovat

Další odpovědi
bolak

quentos to tentokrá skoro trefil ;)

chov – chovatelství
on – občanská nauka
ch – chemie
e – ekonomika
krm – krmivářství
bio – biologie
zoog – zoogeografie
f- fyzika
eto – etologie

U toho At mě teda nic nenapadá, nebo takhle, napadá mě sposta věcí (třeba takovej astat), ale nic co by dávalo smysl. quentos zmínil antropologii, ale je to zvířátková škola, takže nevím proč byste měli řešit zrovna lidskou kulturu, ale možný je všecko, třeba do vás chtěj nacpat nějaký ty základní vědomosti, abyste věděli od všecho trochu, tedy z ničeho nic.

Nicméně taky by to mohla bejt antrozoologie. Víc už ze mě dneska nevycucneš…

quentos

bolak – ta zoogeografie mě napadla taky jako první, ale vzhledem k tomu, že je na ni v googlu pět a půl odkazu, tak jsem tomu moc nedával, že by se to mohlo vyučovat :{/>

bolak

nojo, ale kam se na nás hrabe google…

musíš si příště víc věřit hele :)