Dee.na

Jaké právo má majitel ubytovaciho zarizeni (Hostel) na změnu částky poplatků na pokoji (za TV,PC) vč.zvirat?

Mysleno jak je to dále s novym zakonem o povolení zvirat na pokoji v ubytovacích zařízeních.

Odpovědi
arygnoc

ako majiteľ.

môže stanovť za zviera poplatok 10.000 Kč/na noc, majiteľovi kľudne i za symbolickú 1 kč a zákon tým neporuší, dosiahne ale to, že zvieratá tam nebude mať.

je to súkromný majetok a cena záleží iba na tom, ako sa rozhodne majiteľ, je na vás, či sa tam ubytujete alebo nie.

:-Q