Jaké právní ponaučení mám ještě dopsat na web?

Jedná se o nekomerční projekt, určený zejména žákům a studentům základních a středních škol na přípravu referátů a doplňkový studijní materiály
Mám tam napsáno:
Všechna práva vyhrazena; Kopírování zákázáno; Překlad povolen; Určeno jen pro studijní účely; Užití publikovaných textů jen na vlastní nebezpečí co by bylo dobré tam ještě dopsat ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádné takové ponaučení není potřeba. Spíš je důležitější dbát na to, aby uveřejněné materiály neměly nějakou autorskou ochranu a aby u neoriginálních byly odkazy na původní zdroj.

Další odpovědi
modriblesk

ponechat a vubec se pod to nepodepisovat